اسامی فرشتگان الهی به همراه وظایف

فرشتگان,اسامی فرشتگان,اسامی فرشتگان الهی,وظایف فرشتگان,کار فرشتگان,شغل فرشتگان,فرشته الهی,وظایف فرشته,شغل فرشته,عزرائیل,میکائیل,اسرافیل,جبرائیل,جبرئیل,وظیفه,وظایف,ابر فرشته,ویلا در زعفرانیه کرج,ویلا در سهیلیه کرج,ویلا در کرج,

این سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت ارشاد ثبت شده است. اسامی فرشتگان الهی به همراه وظایف

اسامی فرشتگان الهی به همراه وظایف

برآورده کردن آرزوها توسط آریل (آریل نام فرشته ی برآورده کردن آرزوهاست) پيامبراکرم صلي الله عليه واله فرمودند: « الامل رحمة لامتي » آرزو رحمت خداست برامت من
برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
تازه ترین انتشار یافته ها
پیغام مدیر
هیچ گاه برای یادگیری، آرزو کردن یا دگرگونی دیر نیست.((زیگ زیگلار))


اسامی فرشتگان الهی به همراه وظایف

اسامی فرشتگان الهی به همراه وظایف

 

 

اسامی فرشتگان الهی به همراه وظایف

آریل ( آ-ری-یِ ل ) :

به معنی شیر خدا است .که در تامین نیازهای فیزیکی ( مانند پول ، امنیت و مایحتاج ) کمک می کند. آریل همچنین با عوامل طبیعی و حفاظت و شفای حیوانات همکاری می کند. آریل با اسرافیل ( که او هم به جانداران کمک میکند و شفا می دهد ) و گروه خسروان کار می کند. از نظر تاریخی او با حضرت سلیمان و برخی عرفا که باور داشتند آریل پادشاه بادها است همکاری می کرده است. آریل در برخی نوشته ها فرشته ایست که آرزوها را برآورده میکند. 

عزراییل :

به معنی دارنده ی کمک خداوند است. او ارواح جدا شده از جسمها را به بهشت رهنمون می کند ، اضطراب را درمان می کند و همچنین داغدیدگان را تسلی می دهد. در سنت اسلامی و یهودیت به عنوان فرشته ی مرگ شناخته می شود. عزراییل با اسرافیل و حضرت سلیمان همکاری داشته است.

شامیویل ( شَم -یو- اِ ل ) :

به معنای بینای خداوند است. او نگرانی را کاهش می دهد ، موجب صلح و آرامش جهانی و شخصی شده و به یافتن اشیا ، موقعیتها و افراد گمشده کمک می کند. او رهبر گروه سلحشوران شمرده می شود.

جبرییل :

به معنی پیام آور خداوند است. این ابر فرشته به پیام رسانان ، مانند نویسنده ها ، آموزگاران و روزنامه نگاران کمک می کند. جبرییل همچنین به اولیا در امر بارداری ، قبول و یا تربیت فرزند کمک می کند. در برخی ادیان جبرییل را شخصیتی مذکر و در بعضی منابع وی را مونث می پندارند. در انجیل لوقا عنوان شده است که جبرییل به ذکریا و مریم ، تولد یحیی و عیسی را بشارت داد. بر اساس کتب عهد عتیق ، جبرییل جان لوط ، خواهر زاده ی ابراهیم (ع) را از عذاب نجات داده و قرآن را برای حضرت محمد (ص) قرائت کرده است.

هانیل ( ها-نی-یل ) :

به معنی جلال خداوند است. او به زنان برای افزایش روشن بینی و یا در هنگام عادت ماهانه کمک می کند. هانیل با سیارات ونوس و ماه مرتبط است.

جرمیل ( جِر-می-یل ) :

به معنی رحمت خداوند است. او با عواطف مرتبط است و به ما کمک می کند تا زندگی خود را بازبینی کرده و بتوانیم خود و دیگران را ببخشیم. وی همچنین در طرح تغییرات مثبت ما را یاری می کند.

جوفیل ( جُ - فی - یل ) :

به معنی زیبایی خدا می باشد . او بی نظمی ها و موقعیتهای منفی را درمان می کند و همان گونه که زیبایی و نظم را به افکار ، خانه و یا محیط زندگی و کار ما می آورد ، انرژی منفی را نیز می زداید. در بعضی منابع وی را سوفیل ( سُ - فی - یل ) نیز نامیده اند. جوفیل به عنوان حامی هنرمندان شناخته می شود و تورات نیز او را محافظ قانون الهی بیان می کند.

همچنین او معروف به فرشته زیبایی است.او به مردم کمک می کندیاد بگیرند که چگونه افکار زیبا می تواند به پیشرفت در داشتن روحی زیبا کمک کند. مردم بیشتر در این زمینه ها از جوفیل درخواست کمک میکنند: خودشان را همانگونه ببینند که خدای بزرگ انها را می بیند و درک بیشتر اینکه چقدر وجودشان ارزشمند است .کشف بیشتر در مورد تقدس و زیبایی خداوند و غلبه بر الگوهای تفکر ناسالم و جذب اطلاعات برای انجام کارهای خلاقانه و موفقیت در امتحانات, و دریافت شادی بیشتر از خداوند در زندگی خود. در هنر، جوفیل اغلب در حال نگه داشتن نور به تصویر کشیده شده که نشاندهنده ی کار اصلی او که روشن نگه داشتن روح مردم با افکار زیباست میباشد. رنگ انرژی جوفیل زرد است. در دین های مختلف جوفیل به دلیل کار اصلی اش که الهام بخشی افکار زیباست عنوان فرشته ی حامی روشنفکران و هنرمندان شناخته میشود .او همچنین به عنوان فرشته ی حامی مردمی که امید به کشف شادی برای نورانی کردن زندگی خود دارند نیز است.

متاترون ( مِتا - ترون ) :

او اختلالات یادگیری و موضوعات مربوط به ذهن کودکان را درمان می کند و به کودکان خارق العاده یاری می رساند. در سنت باستانی ، متاترون یک ابر فرشته بسیار با اهمیت است.

میکاییل :

به معنی شبیه به خدا است. او ما را از ترس و شک رها می سازد و شر و انرژی منفی را می زداید. میکاییل معمولاً به عنوان قوی ترین ابر فرشته شناخته می شود. میکاییل حامی افسران پلیس است و از افرادی نیز که تمایل داشته باشند حفاظت کرده و به آنها جرات و جسارت می دهد. او گروه نیکان را سرپرستی می کند.

راگول ( راگ - وِل ) :

به معنی دوست خدا می باشد. او به روابط هماهنگی می دهد و انواع سوءتفاهم را درمان میکند.

اسرافیل :

به معنی شفا دهنده ی الهی است. او بیماری و درد را شفا می دهد و شفا دهندگان بالفعل و بالقوه را یاری می کند. او یکی از سه ابر فرشته مقدس است ( دو ابر فرشته دیگر میکاییل و جبرییل هستند ) . او به عنوان قدیس حامی مسافران به شمار می آید هرچند که نقش اصلی او درمان و کمک به درمانگرهاست.

رازیل ( را-زی-یل ) :

به معنی راز خداوند است. او عقده های فیزیکی و روحی افراد را درمان می کند و به ما در تفسیر خواب و خاطرات گذشته کمک می کند.

ساندالفون ( سان - دال - فون ) :

او خدمات زیادی به ما ارایه می دهد شامل درمان حالتهای پرخاشگرانه و همچنین رساندن درخواستهای ما به خالق. ساندالفون به موسیقی دانان ، به خصوص آنهایی که از موسیقی برای درمان استفاده می کنند ، کمک می کند.

یوریل ( یو-ری-یل ) :

به معنی نور خدا است. او فرشته ی دانایی و فلسفه است که فکر ما را روشن می سازد و دریچه ای به سوی ایده های جدید باز می کند.

زادکیل ( زاد-کی-یل ) :

به معنی درستکاری خداوند است . او مشکلات حافظه را درمان می کند و در بهبود دیگر عملکردهای ذهنی نیز همکاری می کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی : آرزو , برآورده کردن , برآورده , برآورده شده , برآوردن آرزو , برآوردن , آرزو کردن , به آرزو رسیدن , به آرزو رساندن , چراغ جادو , آریل , رساندن به آرزو , رسیدن به آرزو , خواسته , رسیدن به , کار خیر , کارخیر , کار نیک , خیر , معجزه , برآورده شدن آرزو , برآورده , کردن , شدن , آرزو , رسیدن , رساندن , دعا کردن , دعا , نذر , نیایش , جادو , سحر , معجزه , اعجاز , بزرگترین آرزو , آرزوی دست نیافتنی , آرزوی , آرزوها , آرزو شدن , نیت , خدا , کمک , انسانیت , معرفت , بابانوئل , بابا نوئل , مهندس مسیح طاهری طاری , مهندس سجاد طاهری طاری , کتاب یک ذره ی بزرگ , کتاب یک ذره بزرگ , اثر یک ذره ی بزرگ , بزرگترین آرزوی , خیال , شعر , شاعر , نویسنده , پول , ثروت , گنج , کار , قرض , وام , بلاعوض , بلا عوض , مادی , مالی , معنوی , مادیات , خانه , ویلا , ملک , زمین , ویلا در کرج , ویلا در سهیلیه کرج , ویلا در زعفرانیه کرج , ویلا نزدیک تهران , حومه تهران , حومه کرج , اطراف تهران , املاک , مشاور املاک , خانه , مسکونی , تجاری , باغ , باغچه , سهیلیه , زعفرانیه , کرج , ارزان , کلید , راز , ثروتمند شدن , حاجت , حاجات , برآوردن حاجت , برآورده کردن حاجت , برآورده شدن حاجت , حاجت روا , برآورده , کردن , شدن , برآوردن , نیاز , نیازمند , فقیر , مستحق , اجابت , اجابت کردن , اجابت شدن , مجیب , خواهش , خاسته , خواسته , خواستن , آبرو , آبرومند , نجیب , لیله الرغائب , حاجت گرفتن , گرفتن , روا , آریل | برآورده کردن آرزو , برآوردن آرزو , آرزو

تعداد بازديد : 56045
اطلاعات بیشتر

بخش نظرات این مطلب

Zari
این نظر توسط Zari در تاریخ 1398/12/29 و 3:35 دقیقه ارسال شده است :
سلام لطفا من رو راهنمایی کنید چطور وارد گروه شم
پاسخ : سلام. کدوم گروه؟
کد امنیتی رفرش